Myynti

Esa Kärkkäinen
Myyntipäällikkö
esa.karkkainen@bevenicgroup.com
+358 44 088 5647

Sami Kilpeläinen
Liiketoiminnan kehityspäällikkö
sami.kilpelainen@bevenicgroup.com
+358 50 382 3001

Projektit ja tuotanto

Lasse Laiho
Paikallispäällikkö, suunnittelu- ja valmistuspalvelut
lasse.laiho@bevenicgroup.com
+358 40 835 3149

Ilkka Lassila
Tuotepäällikkö, puolustusvälinesovellukset
ilkka.lassila@bevenicgroup.com
+358 40 708 1797

Riku Manninen
Tuotepäällikkö, materiaalinkäsittelysovellukset
riku.manninen@bevenicgroup.com
+358 456 5114 35

Ismo Mannonen
Ostopäällikkö
ismo.mannonen@bevenicgroup.com
+358 40 082 1190

Hallinto

Jukka Rautiainen
Toimitusjohtaja
jukka.rautiainen@bevenicgroup.com
+358 40 521 6050

Carola Paro
Talouspäällikkö
carola.paro@bevenicgroup.com
+358 40 059 3345

Tellervo Nieminen
Laatupäällikkö
tellervo.nieminen@bevenicgroup.com
+358 40 556 4731

Henna Itkonen
Talouspäällikkö
henna.itkonen@bevenicgroup.com
+358 40 809 6621

Toimipaikat ja laskutustiedot

Combinent Oy Ab

Pajatie 8
FI-06150 PORVOO
FINLAND

+358 207 311 330

Laskutusosoite:
Combinent Oy Ab
PL 4788
01051 LASKUT

Verkkolaskutiedot (Finvoice):
Verkkolaskuosoite/OVT: 003705022380
Operaattorin tunnus: OKOYFIHH
Y-tunnus: 0502238-0

Elektropoint Kuopio

Kellonku00e4rki 9 70490 Kuopio

Elektropoint Hollola

Latojantie 6 15270 Kukkila

Avatron

Mittatie 25 01260 Vantaa

Combinent

Pajatie 8 06150 Porvoo

Heatterm

Länsikaari 6b, 07900 Loviisa

The part of Your supply chain You can rely on.

Bevenic Group on vahva ja innovatiivinen yritysryhmä, jonka ratkaisut palvelevat kattavasti monia teollisuudenaloja. Bevenic Groupin yritykset toimittavat asiakaskohtaisia tuotteita ja palveluita, jotka vaativat laadukkaita ja joustavia toimituksia.

Sivuston toteutus: Bermuda